8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Kazinczy Ferenc munkáji. Szép literatúra. IX. kötet. Bácsmegyeinek gyötrelmei. Hozzá vagyon adva: A' vak lantos. A' repűlő szekér. Etna. Mesék. Három könyvben. Pest, 1814, Trattner János Tamás, 2 t(rézmetszetű címkép + díszcímlap).+4+390 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.