3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes Modorában. Győry Miklós rajzaival. Hungária könyvek 12. Bp., 1946, Hungária ny. Egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült hiányos gerinccel. 590. számú számozott, dr. Grossmann Ferenc részére szóló példány!