16145. 324. Closed Online auction Books: Other rarities
12 000 HUF
0 HUF
Magyar Remekírók 31 kötete. Bp.,1905-1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, alapvetően jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor