2 800 HUF
Vörösmarty Mihály összes költői művei. Költemények, költői elbeszélések, drámák, pályalombok, Shakespeare fordítások. Sajtó alá rendezte és életrajzzal ellátta Endrei Zalán. A színes műmellékletek Geiger Richárd munkái. Bp.,1907, Világirodalom,(Globus-ny.), VIII+526 p.+4 t. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopottas borítóval, egy kijáró illusztrációval.