Ifj. Hegedűs Loránt: Utolsó jussunk: A szó. Ifj. Hegedűs Loránt parlamenti beszédei 1998-2002. Bp.,2007,Püski. Kiadói papírkötés. A szerző, Ifj. Hegedűs Loránt (1968- ) által Jókai Anna (1932-2017) írónőnek és férjének dedikált példány.
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.
Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel.
Shakespeare (Shakspere, (William): -- összes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Voinovich Géza. Javított kiadás. 1-3. kötet. Bp. (1924.) Franklin. 555 l.; 450 l.574 l ;Aranyozott, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban Jaschik Álmos borítójával. Szép egységes sorozat.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, Hátsó borító erősen foltos.