Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, egy kijáró egészoldalas illusztrációival, egyébként jó állapotban.
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, 140 p. Piszkos borítóval, néhány oldalon foltok, de sértetlen a kötés.
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kijáró elülső előzéklappal, és címképpel.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza, kissé sérül fűzéssel, Gábor Pál ex libris-szével.
Kaljánamalla: Ananga ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Bp., 1986, Medicina. Würtz Ádám illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Szabó Dezső: Panasz. Ujabb tanulmányok. Bp.,1923, Ferrum, 128+4 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé szakadozott, kissé hiányos elülső borítóval. Első kiadás.
Szabó Dezső: Tanulmányok és jegyzetek. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius, (Világosság-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé laza fűzéssel.
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Gábor Bíró Úr könyve Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben