Kormos István. 1923-1977. Bp.,1978, Egyetemi Nyomda, 12 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban, vízjeles papíron. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Eperjessy Kálmán: Találkozásom Móra Ferenccel, a régésszel. Különlenyomat a Szegedi Pedagógiai Főiskola Évkönyvéből. Szeged, 1957, 27-40 p. Papírkötésben. A szerző, Dr. Eperjessy Kálmán (1893-1976) magyar történész, levéltáros, főiskolai tanár dedikációjával.
Magyar Remekírók 31 kötete. Bp.,1905-1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, alapvetően jó állapotban.
Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.
Vörösmarty Mihály összes költői művei. Költemények, költői elbeszélések, drámák, pályalombok, Shakespeare fordítások. Sajtó alá rendezte és életrajzzal ellátta Endrei Zalán. A színes műmellékletek Geiger Richárd munkái. Bp.,1907, Világirodalom,(Globus-ny.), VIII+526 p.+4 t. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopottas borítóval, egy kijáró illusztrációval...
Bodor Aladár: Bábszínjáték. Amit a bábszínjátszásról tudni kell, színdarabgyűjteménnyel. Bp., 1942, Levente és Cserkészbolt Szövetkezet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Moly Tamás: Három novella. Egy mese, néhány levél és a keret. Az idegen hölgy. A szomszéd. A borítót Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 138+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták.
Móricz Zsigmond: Sári bíró. Vígjáték. A borítót Falus Elek rajzolta. Bp., 1910,"Nyugat",("Jókai"-ny.), 96 p. Második kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés.