15962.
324. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Ron Ziel-Mike Eagleson: Dampflokomitiven der Welt. Am Ende einer großen Epoche. Stuttgart,1977,Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, sérült gerinccel./ Linen-binding, in paper cover, with damaged paper cover and spine, in German language.