16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Cobbet Vilhelm: A' protestans reformátio' historiája Angliában 's Irlandban. Polgártársai felvilágosÃtására folyólevelekben Ãrta - - .I-IV. füzet. Nagyvárad, 1834, Tichy János, 4+162+2+123+2+186+2+248+V+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott sérült borÃtóval, az elülsÅ‘ szennylap és elÅ‘zéklap sérült, a cÃmlap és pár lap sarka sérült, foltos.