2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, foltos borítóval.