Lerner Balázs-Tóth Imre: A világ vallásai. A vallások világa. Kisújszállás, 2009, Szalay-Pannon-Literatúra Kft. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagyvárad, 1906, Szent László Nyomda, VIII+357 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban. Első kiadás.
Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papí...
Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához. Bp.,1944-1946,...
A kath. kereszténység az ő hitében, törvényében s kegyszereiben. Vagyis hitelemző-beszédek a kath. vallás összes tanairól. Deharbe kátéja szerént bőven s népszerűen kidolgozva Zollner Evang. János, a reisbachi szegény tanoda-nénék intézetének javadalmasa, hitoktatója s gyóntató-atyja, magyarra fordítva Nagy Sándor török-koppányi plébános által. Kiadta Talabér János. III. egyházi évfolyam. A paranc...
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.