Dr. Radó Polikárp: A kereszténység szent könyvei I-II. I. kötet: Ószövetség. II. kötet: Újszövetség. Szent István Könyvek 59-60., 64-65. Bp.,1928-1929, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az egyik gerinc alsó sarka sérült, javított.
Balanyi György: A szerzetesség története. Szent István Könyvek 5-6. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Dr. Babura László: Nagy Szent Gergely élete. Szent István Könyvek 42. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Zubriczky Aladár: Jézus élete és a vallástörténet. Szent István Könyvek 1. sz. Bp.,1922, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Rimaszombati Kazai János: Zöld olajfaágat szájában hordozó Noé galambja. - Bártfa, 1708 -; Esze Tamás: Az eperjesi református egyházközség. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói XVII. szám. Bp.,1944, Bethlen-Nyomda Rt., 52 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka.
Polgári Gáspár: Mérges golyóbis magyarábban magyar vitéz meggyászolására méltó mérges káromkodása -1706 - A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói VIII. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 28+2 p. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, szakadt borítóval. Ritka.
Pápisták kerengője, mellyet mostan magyar nyelven az igasságszeretőknek kedvekért ki-ád T.Sz.A.U.R.E.L.P. Nyomtattatott 1661. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói X. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Kolligátum, 7 munka egybekötve: Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az ószövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák II. osztálya számára.; Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az újszövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák III. osztálya számára. Második kiadás.; Dr. Schütz Antal: Katholikus erkölcstan középfokú iskolák számára. Hetedik, javított kiadás. Dr. Schütz Antal: ...
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.