Books: Religion Number of items: 81
1733738
16016
324
Books: Religion
Other collectibles
1 800 HUF
1732489
16017
324
Books: Religion
Other collectibles
Prohászka breviárium. Összeállította: Brisits Frigyes. Zászlónk Könyvtára 7-8. sz. Bp.,1927, "Élet". Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, megviselt állapotban, ragasztott kötéssel (16-17.), a könyvtest elvált a borítótól, rajta ragasztásnyomokkal.
1 000 HUF
1733827
16018
324
Books: Religion
Other collectibles
M. Deésy Géza: Krisztusba öltözötten. Oltárraemelt jezsuiták a rend első négy századában. Bp.,1938, Korda Rt. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel.
1 800 HUF
1769642
16019
324
Books: Religion
Other collectibles
Virág Jenő: A Luther-rózsa. Bp., 1937, Fébé-ny. Kiadói illusztrált papírkötés.
1 000 HUF
1769676
16020
324
Books: Religion
Other collectibles
Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, foltos borítóval.
2 000 HUF
1642638
16021
324
Books: Religion
Other collectibles
1 600 HUF
1642459
16022
324
Books: Religion
Other collectibles
2 600 HUF
1643181
16023
324
Books: Religion
Other collectibles
Lippay Lajos, Dr.: A keleti egyházak Bp. 1934. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban. 1642353
16024
324
Books: Religion
Other collectibles
Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1642966
16025
324
Books: Religion
Other collectibles
3 600 HUF
1642423
16026
324
5500
Books: Religion
Other collectibles
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
5 500 HUF
1642630
16027
324
Books: Religion
Other collectibles
Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás. Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035