Books: Tales Number of items: 33
1755791
16086
324
Books: Tales
Other collectibles
Mócsi Lilli: Ciróka, ciróka. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp.,1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kis sérüléssel a borítón, és az egyik táblán, kopott borítóval, a kötése javított.
1755860
16087
324
Books: Tales
Other collectibles
Mezei Éva: Mi mozog? Gaál Éva rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1755755
16088
324
Books: Tales
Other collectibles
Marék Veronika: Boribon és a 7 lufi. Írta és rajzolta: Marék Veronika. Bp.,é.n., Minerva, 16 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
1 200 HUF
1755851
16089
324
Books: Tales
Other collectibles
Zelk Zoltán: Tollászkodik a tavasz. Kass János rajzaival. Bp.,1976, Móra.Kiadói kartonált papírkötés. Első kiadás.
1755773
16090
324
Books: Tales
Other collectibles
Kormos István: Luca széke. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1974, Móra. Kiadói kartonált leporello-kötés.
1 200 HUF
1755892
16091
324
Books: Tales
Other collectibles
Marék Veronika: Tegnap, ma, holnap. Bp.,1976, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel, kissé foltos borítóval.
1 600 HUF
1656591
16092
324
Books: Tales
Other collectibles
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1783830
16093
324
Books: Tales
Other collectibles
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. kötet A csodaszarvas. Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat-Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, javított, kissé foltos papír védőborítóban.
1 000 HUF
1784121
16094
324
Books: Tales
Other collectibles
Hauff legszebb meséi. Fordította és átdolgozta: Jékely Zoltán, Rónay György, Szinnai Tivadar. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1966, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1 000 HUF
1691696
16095
324
100
Books: Tales
Other collectibles
1624355
16096
324
Books: Tales
Other collectibles
A három jóbarát. V. Kubasta illusztrációival. Fordította: Migray Emőd. Bp,1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, térbeli mesekönyv. Jó állapotban.
1 600 HUF
1622929
16097
324
Books: Tales
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035