15130.
324. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg, Etschland. Westliches teile von Salzburg, und von Kärenten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1929, Verlag von Karl Baedeker, LVI+556 p. 39. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított gerinccel, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. / Linen binding, with repaired spine, in German language.