Books: Travelling, Local History Number of items: 219
1706249
15192
324
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Huba László: Vác és környéke. Pestmegyei tájak 1. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
1788338
15193
324
Other collectibles
1 000 HUF
1783793
15194
324
Other collectibles
Henryk Sienkiewicz: Sivatagon és vadonban. Bp., 2013. Könyvmolyképző Kiadó Kft
1 000 HUF
1783820
15195
324
Other collectibles
1752024
15196
324
Other collectibles
C. Harrach Erzsébet-Kiss Gyula: Vasi műemlékek. Településtörténet, építészettörténet, művelődéstörténet. Szerk.: Rózsa Béla. Szombathely, 1983, Vasi megyei Tanács, (Slyvester János Nyomda-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 800 HUF
1765457
15197
324
Other collectibles
2 000 HUF
1758157
15198
324
Other collectibles
Dr. Vargha Károly: Mohács és környéke útikalauz. Pécs, 1961, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
1765610
15199
324
Other collectibles
2 800 HUF
1765592
15200
324
Other collectibles
Makó története a kezdetektől 1849-ig. Szerk.: Blazovich László. Makó monográfiája 4. Makó, 1993, Makó Város Önkormányzata. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban.
2 800 HUF
1765583
15201
324
Other collectibles
3 000 HUF
1765429
15202
324
Other collectibles
1 600 HUF
1677541
15203
324
24000
Other collectibles
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkön...
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035