Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Horváth Elemér: Történetek az öreg Budáról és Pestről. - Nagyvásárok a régi Pest-Budán. Humoros írások. A Várszínház. A Fővárosi Múzeum. A Várhegy alatti alagút. Közbiztonságunk múltja. A Hal-tér és a Hal-téri kút. A budapesti utcák. Pesti képek. Hangulat Bp. (1937) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 93 l. Fűzve, kiadói rajzos papírborítékban. + hozzá: Rexa Dezső : Pest-Budai képeskönyvecske. Bp., é.n. ...
Szigetvári Miklós: Mai séta a régi Kaposváron. Kaposvár,1989, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Fitz Jenő: Séta a régi Székesfehérvárt. Székesfehérvárt, 1993, Szent István Király Múzeumai, (Vörösmarty Nyomda Rt.-ny.) Negyedik, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Írta és szerkesztette: Esztergályos Gábor, Király Károly et alii. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.