160 000 HUF
414,51 EUR, 457,14 USD
1987 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvellyel, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakással, a markolaton gravírozott "MNK BM-től nyugállományba helyezése alkalmából 1987. III. 31." felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, teljes hossz: 27 cm, bruttó: 237 g / Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, hallmarked, 27 cm, 237 g