Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 62
1800098
30410
324
2200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:PP
2 200 HUF
1766317
30411
324
Numismatics
6 000 HUF
1801319
30412
324
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1966. "Szigetvár" Br plakett (80mm) T:2 Hungary 1966. "Szigetvár" Br plaque. Sign.: István Iván (80mm) C:XF
2 000 HUF
1731610
30413
324
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1 000 HUF
1719006
30414
324
3400
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1
3 400 HUF
1800272
30415
324
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvár Centenáriuma" Ag emlékérem (43,76g/0.800/42,5mm) T:2 patina
5 000 HUF
1800892
30416
324
Numismatics
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" Br emlékérem (111mm) T:2 Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" Br commemorative medal. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
5 000 HUF
1803316
30417
324
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Az év legjobb épülete / Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" Br emlékérem dísztokban (99mm) T:2
2 000 HUF
1766421
30418
324
Numismatics
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1913. "Ribári Mór 1873-1913" egyoldalas Br plakett (72,38g/55mm) T:1- kis ph.
3 000 HUF
1800085
30419
324
Numismatics
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
4 000 HUF
1800281
30420
324
Numismatics
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Ag emlékérem (43,29g/0.800/42,5mm) T:2 patina Adamo SG2
5 000 HUF
1800544
30421
324
Numismatics
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" jelzett Ag emlékérem (34,93g/0.835/42,5mm) T:1- patina
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035