cca 1990 Egy magyar diplomata fotó naplója. Kb 120 db fénykép hivatalos programokról, tárgyalásokról igényes berakóban. A képeken ma is aktív politikusok is nagy számban
Cca 1965 Országos Árvízvédelmi és Belvízvédelmi Központi Szervezete fotóalbuma érdekes színes és fekete-fehér fotókkal és leírásokkal, fotók: 17×23 cm, album: 34×50 cm
cca 1910 A Kandó Kálmán által tervezett első magyar villanymozdony, nagyméretű fotó kartonra kasírozva, szélein sérülésekkel / The first electric locomotive from Kálmán Kandó, photo on cardboard with faults, 41x51cm
cca 1930-1940 Vegyes fotó tétel, összesen 10 db, köztük, Gerőffy Elisahbeth táncosnő, Városliget, bál és bálozók, hentesek a vágóhíd előtt, köztük jelzettek, 11x16 és 23x29 cm közti méretben
Az 1960-70-es évek filmtörténete fotókon. 44 darabos, nagy részt eredeti filmfotókból álló gyűjtemény legendás filmekkel, színészekkel. Olasz, francia, és néhány amerikai színész és film. Sok pecséttel és szöveggel jelzett fotó / Movie history collection of the 1960's and 1970's 44 mostly original film photos