1 000 HUF
13
1885 Geittner és Rausch. Budapest. Műszaki központi üzlet és konyhaszerelékek-raktára, Malomkőgyár és raktár, és Szivattyú-és fecskendőgyár, Rézöntöde. 1885-1886-os árjegyzéke. Benne tűzoltó felszerelésekkel is. (Fecskendők, létrák, sisakok, ...stb.) Magyar és német nyelven.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kijáró lapokkal, laza fűzéssel, sérült kötéssel, rossz állapotban.