2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
1914 Famunkások zsebnaptára az 1914. évre. 9. évf. Szerk.: Weltner Jakab. Bp.,1914,Magyarországi Famunkás Szövetség, 4+238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, 19-20. oldal lapja sérült, hiányos, a hátsó szennylap hiányzik.