3 000 HUF
1936 Az Országos Magyar Királyi Képzőművészeti Főiskola Évkönyve 1935-1936. Szerk.: Dr. Ferenczy József. Bp., Attila-ny., 91 p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró címlappal. Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.