1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
cca 1906 Polónyi Géza (1848-1920) igazságügyi minisztert, országgyűlési képviselőt ábrázoló nyomat, Erdélyi cs. kir. udvari fényképész műintézetéből, 28,5x20 cm
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden. Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn-ny.), térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 74x77 cm./ cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden.(The fighting at Mukden.) Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn), map, 74x77 cm.