Books: Other rarities Number of items: 500
1789275
16441
325
Other collectibles
Francis X. King: Nostradamus (a jövendőmondás nagykönyve) Bp., 1999. Magyar Könyvklub. Egészvászon kötésben kiadói papírborítóval
1 400 HUF
1789186
16442
325
Other collectibles
Kristó Nagy István: Bölcsességek könyve II. kötet 1800 után született szerzők. Bp., 1995. Gondolat. Egészvászon kötésben, Papír védőborítóval .
1794634
16443
325
Other collectibles
Ady Endre: Új versek. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1929], Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
1793405
16444
325
Other collectibles
Kártyások könyve. Szerk.: Dr. Berend Mihály. Bp., 1984, Sport. Kiadói papírkötés.
1793252
16445
325
Other collectibles
Galgovics Tamás: Egressytől Sinkovitsig. Harminc arc a Nemzeti Színház történetéből. Bp.,2002, Palatinus-Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói kartonált papírkötés. 1793412
16446
325
Other collectibles
Benedek István: Mandragóra. I-II. kötet. I.kötet: Tibet. II. kötet: India. Kultúrtörténeti tanulmány különös tekintettel a varázslásra és gyógyításra. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1793407
16447
325
Other collectibles
Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1790849
16448
325
Other collectibles
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. I-III. Bp.,1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1790988
16449
325
Other collectibles
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,[1942], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, fakó borítóval, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
1791004
16450
325
Other collectibles
Jósika Miklós: Az első lépés veszélyei. Bevezette: Kozocsa Sándor. Magyar Századok. Bp.,én.,Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1788964
16451
325
Other collectibles
Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Bp., 1980: Európa. Egészvészon kötésben, papír védőborítóval
1 000 HUF
1791745
16452
325
Other collectibles
Magyar nagyasszonyok. Fiatal leányoknak írták: Benedek Rózsi, B. Radó Lili, D. Lengyel Laura. Előszóval ellátta Gr. Apponyi Albertné. Bp.,1941, Dante, 160 p.+4 t. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó fekete-fehér illusztrációkkal, csak 4 tábla.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035