Rendőrség 2003. Szerk.: dr. Dutka Antal. Bp.,2004,Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Rendőrség 2011. Szerk.: Bényi Mónika, M. Kiss Milán, Dr. Szomor Sándor. Bp.,(2012),Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton védőtokban.
Sipos Domokos: Vajudó idők. Elbeszélések. Cluj-Kolozsvár, 1928. Erdélyi Szépmíves Céh (Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt.) 153 + [3] + VII + [2] p. + 3 t. Első kiadás. A táblákon Nagyenyedi Jeney Lajos 3 egész oldalas illusztrációja. Aranyozott egészvászon kötésben.
Berde Mária: Seherezáde himnusza. Berde Mária versei. Kolozsvár, 1928. Erdélyi Szépmíves Céh (Minerva ny.) 1 t. + 88 + [2] + VI + [2] p. Első kiadás. Gróf Bánffy Miklós négy egész oldalas grafikájával illusztrált. Aranyozott egészvászon kötésben.
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldvai magyar népballadák. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Bánffy Miklós: Erdélyi történet. Megszámláltattál..., És Hijjával találtattál..., Darabokra szaggattatol. Nemeskürty István: A beteljesült jóslat c. tanulmányával. Bp.,1993, Szabad Tér. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban. Jó állapotban.