Kemenes Ferenc vegyes költeményei. Veszprém, 1901, Egyházmegyei Könyvnyomda. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.
Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.
Magyar írók levelei. (XV.-XX. század.) Összeállította: Fábián István. A tanítás problémái 21. Bp.,1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben
Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete: Boethius: A filozófia vigasztalása. Fordította: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
Jókai Mór: Kárpáthy Zoltán. Jókai Mór művei Centenáriumi Kiadás VI-VII. kötet. Bp., 1925, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Deák Ferenc válogatott munkái. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,(1905),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, Leszik-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopással a gerincen, jó állapotban.
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
Harriet Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet. Átdolgozta Dr. Darvai Móric. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai),179+1 p.+11 t.;185+1 p.+9 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel, egészoldalas illusztrációkkal, három illusztráció kijár.
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.