1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Báró Eötvös József Összes Munkái XVI-XVIII: XVI.: A Nemzetiségi kérdés. XVII.: Kisebb politikai cikkek. XVIII.: Költemények színművek. Bp.,1903,Révai-Testvérek. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, mintázott lapélekkel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotban.