2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Berde Mária: Seherezáde himnusza. Berde Mária versei. Kolozsvár, 1928. Erdélyi Szépmíves Céh (Minerva ny.) 1 t. + 88 + [2] + VI + [2] p. Első kiadás. Gróf Bánffy Miklós négy egész oldalas grafikájával illusztrált. Aranyozott egészvászon kötésben.