16279. 325. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Győry Vilmos: A legujabb Robinson. Bp., é.n.,Légrády,302+2 p.+ 6 t. (litográfiák.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta