4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével.Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, gerincen sérüléssel