28 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum. Igényesen javÃtott kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel..Jó állapotban.