3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyar nagyasszonyok. Fiatal leányoknak írták: Benedek Rózsi, B. Radó Lili, D. Lengyel Laura. Előszóval ellátta Gr. Apponyi Albertné. Bp.,1941, Dante, 160 p.+4 t. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó fekete-fehér illusztrációkkal, csak 4 tábla.