3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
[Maxim] Gorkij: Elmúlt emberek. Tolnai világlapja ajándéka. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny, (Beer E. és Társa-ny.), 1+121+8 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós illusztrált, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Kner Vilmos-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.