16421. 325. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Mécs László összes versei 1920-1940. Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.
Photo of the item taken by : vörös_iván