16544. 325. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcról. Nikib kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta