1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Francia nyelvkönyvek, 3 db: Macher Ede: Francia olvasókönyv. A felsőbb leányiskolák V-VI. osztálya számára. Bp.,1908, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon pecsétekkel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos. Francia nyelvkönyv és kereskedelmi levelező felső kereskedelmi iskolák használatára. Szerk.: Dr. Latzkó Hugó-Dr. Honti Rezső. I. rész: A második osztály számára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Hatodik kiadás. Papírkötés, szakadt gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos. Honthy: Magyar-francia beszélgetések. Zsebkönyv utazók számára. Bp.,é.n., Eisler G. Papírkötés, tollas aláhúzásokkal, foltos.