15114.
325. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal