Huszka József: A székely ház. Függelékét Az árják és az ugorok érintkezéséről írta Fiók Károly.
Bp. 1895. Pesti Könyvny. VII. 96 p. + XXXVI t. (részben színes) Korabeli félvászon-kötésben, szakszerűen javított gerinccel
Regényi Krisztián et al.: Művészeti zseblexikon. Festmény összesítő regiszter 1892-1996. Keszthely, 2000, Műszaki Szövetkezet. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel. Számozott (1200/511.) példány.
Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopott, 4 kijáró lappal.Számozott (1200/350.) példány.
Szántó Tibor: A betű I-II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.