Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.], 6+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, szép állapotban.
Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A "Magyar Színészeti Almanach" III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.
Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A "Magyar Színészeti Almanach" VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,é.n., Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. Első kiadás. André Kertész fotójával Kiadói papírkötés.