Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, n...
Edward S. Prior-J.A. Gotch-Mervyn E. Macartney: A Short Chronological History of British Architecture. Eine kurze Chronologische Geschichte über Die Britische Baukunst. [London, é.n.(cca 1910), Technical Journal], 159 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap hiányzik, 113/114 oldal szakadt, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével.
Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével. / Recent English domestic arichitecture. Being a...
Bruno Meyer: La Grace Féminine. Ouvrage artistique illustré par le nu photographique. Reproductions nouvelles en couleurs d'apres les clichés de H. L. v. Jan. Paris,é.n.,Librairie D'Art Technique. Francia nyelven, számos illusztrációval. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Modern festők. Magyar és idegen művészek alkotásai eredeti színekben és magyarázó szöveggel. Szerk.: Térey Gábor. IV. köt. Bp., é. n. Festett, aranyozott vászonkötésben. Gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban