15728.
326. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
A ma szakácskönyve. Összeállította: Z. Tábori Piroska. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány foltos lapszéllel.