15753.
326. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.