15763.
326. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.