15721.
326. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
9
Gundel Károly-Reichardt György: A vendéglői felszolgálás kézikönyve.+Palkovics Ede-Dittmayer Andor: A szakácsművészet kézikönyve. Bp.,1926-1925, Stephaneum-Franklin. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, a második bekötött munka hiányos (64-77. oldalak között), a gerince sérült, a borítója sérült, kopott, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, egy-két javított lappal.