2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 3-4. köt. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, a 3. kötetben a kihajtható térkép sérült, ketté szakadt.