100 HUF
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. kötet. A magyar föld. Bp., (1929), Franklin, 470+1 p. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, szakadt elülső előzéklappal.