5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Patai József: Harc a zsidó kultúráért. Bp.,(1937), Múlt és jövő, (Hungária-ny.), 318+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, a hátsó szennylap hiányzik.