1908 Dr. Angyal Pál: A titok védelme anyagi és alaki bűntetőjogunkban. A magyar jogászegylet által a Fayer László díjjal koszorúzott pályamunka. Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata. I. évf. 5. kötet. Bp.,1908, Athenaeum, 172 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Magyarországi Rendeletek Tára. I. évf. 1867. (3. kiadás.), XXI. évf. 1890. I. kötet., XXVIII. évf. 1894. II. kötet. Bp.,1890-1894, Nágel Ottó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, és átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel, "Magyar Királyi Belügy Minister" bebélyegzéssel.
Diplomáciai és nemzetközi jogi lexikon. Szerk.: Hajdu Gyula. Az előszót írta Sík Endre. Budapest, 1967, Akadémiai Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Törvényeink betűsoros mutatója. 1836-1927. Összeállította: Dr. Somogyi István. Bp.,1928, Bíró Miklós Nyomda, 128 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
dr. Szende Péter Pál: Az utolsó évtized uj élő jogszabályai. Törvények, rendeletek és felsőbírósági határozatok. Bp., 1926. Grill. Egészvászon kötésben, laza kötéssel.
Bűnvádi perrendtartás. Melléktörvényekkel, rendeletekkel, joggyakorlattal, jegyzetekkel és utalásokkal. Összeállították: Vargha Ferenc, Isaák Gyula. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp.,1930, Grill Károly. VII. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.