6 000 HUF
1908 Dr. Angyal Pál: A titok védelme anyagi és alaki bűntetőjogunkban. A magyar jogászegylet által a Fayer László díjjal koszorúzott pályamunka. Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata. I. évf. 5. kötet. Bp.,1908, Athenaeum, 172 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.